14 dni na zwrot towaru / Darmowa dostawa w Polsce od 150 zł
0

Świadomi piękna. Jeżeli pomagać, to całym sobą.

Małgorzata Tarnawska wzięła udział w akcji charytatywnej „Świadomi Piękna 2019”, której pomysłodawczynią była Edyta Dedek, założycielka rzeszowskiego Instytutu Piękna IP Cliniq. Efektem akcji był nakład wyjątkowych kalendarzy. Dochód z ich sprzedaży został przekazany na rzecz Stowarzyszenia „Rzeszowski Klub Amazonek” i wsparł kobiety zmagające się z nowotworem piersi w różnym stadium.

Do swojego wyjątkowego projektu – sesji fotograficznej i powstającego w jej ramach kalendarza, zostało zaproszonych dwunastu świadomych piękna ludzi, wybranych w otwartym castingu. Każdy z bohaterów sesji to osobna historia piękna – różni ich wszystko: od wieku, poprzez zawód, aż po przekonania. Ale każdy z nich jest unikatowy bo łączy w sobie prawdziwe piękno – to zewnętrzne jak i wewnętrzne. To ludzi piękni swoją pasją tworzenia. Dając piękno światu w swój indywidualny sposób, zmieniają go, pozostawiają lepszym miejscem do życia dla siebie i innych.

A w galerii tego wpisu zobaczcie kilka zdjęć z tego, jak przebiegała sesja zdjęciowa do kalendarza „Świadomi Piękna 2019” z udziałem Małgorzaty Tarnawskiej.

Dodaj komentarz


Infolinia
Zadzwoń: +48 698 901 051
Darmowa dostawa
Zamów za minumum 150 zł
Zwrot
Możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni